Witam serdecznie Uczniów,  Rodziców z Radą Rodziców na czele, Grono Pedagogiczne Szkoły.

Mam nadzieję, że wszyscy jesteście zdrowi i bezpieczni i nikt nie stracił pracy z powodu pandemii. „Wszystko znowu będzie dobrze.....”- słowa tej piosenki są dla nas nadzieją i powtarzajmy je często.
Rok szkolny 2019-20 właśnie się kończy. Wszystko przebiegało zgodnie z naszym szkolnym kalendarzem do 11 marca 2020 , kiedy Organizacja Zdrowia (WHO) ogłosiła pandemię nowego koronawirusa. „Niewidzialny wróg” sparaliżował cały świat. Bezpieczeństwo wszystkich ludzi stało się sprawą priorytetową. Przez ostatnich kilkanaście tygodni musieliśmy prowadzić nauczanie na odległość z powodu Covid- 19. Nasze domy dodatkowo zamieniły się w szkoły i miejsca pracy.

Dziękuję wszystkim Uczniom, Nauczycielom, Wychowawcom,  Rodzicom  za współpracę, która była szczególna i wyjątkowa w tym roku szkolnym.


Koordynując i sprawdzając email szkolne, komunikaty e-dziennika, spotkania na G-Suite i innych platformach z uczniami doceniam jak wszyscy starali się sprostać zadaniu. Tylko dzięki zrozumieniu i współpracy dokończyliśmy szczęśliwie rok szkolny.  
W czwartek 25 czerwca i piątek 26 czerwca otrzymaliście Państwo zgodnie z wyznaczonym wcześniej harmonogramem Świadectwa dzieci na zakończenie roku szkolnego od Wychowawców.
Szczególne Gratulacje kieruję do naszych wszystkich nagrodzonych uczniów, którzy wykazali się sumiennością oraz wysoką wiedzą i wzorowym zachowaniem. Dziękuję Radzie Rodziców za ufundowanie nagród.


Co będzie z nowym rokiem szkolnym 2020/21?
Na chwilę obecną nie ma pewnej odpowiedzi kiedy wrócimy do budynków szkolnych, ale przecież na pewno wrócimy. Kwestia kiedy? Powiadomimy o dacie rozpoczęcia roku szkolnego. Zapewniam, że nasze Grono zrobi wszystko, by nasza Szkoła mogła dalej spełniać swoje zadanie i misję.
Podczas wakacji będziemy szkolić się do zajęć na Google Classroom i Google Meet, by był lepszy kontakt ucznia z nauczycielem w razie tymczasowego nauczania na odległość. Wprowadzimy nowy dziennik elektroniczny aby jeszcze bardziej usprawnić ten kontakt.


Kończąc życzę wakacji z Bogiem! Zdrowych i bezpiecznych!

Wykorzystajmy czas odpoczynku z rodziną i na świeżym powietrzu! “Wakacje, znów mamy wakacje....!”
Wszystko znowu będzie dobrze i spotkamy się razem we wrześniu w Naszej Szkole w Wysinie!

mgr Gerard Pobłocki – Dyrektor Szkoły