Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie, Nauczyciele i Pracownicy szkoły!

 Drodzy Uczniowie!

         Nadeszła chwila, której oczekiwaliście od początku września – dzisiaj kończymy ten szczególny rok szkolny, który był pełen niespodzianek, wyzwań   dla całej naszej społeczności.
Na szczęście w dobrym zdrowiu, które jest przecież wartością nadrzędną, dotarliśmy do końca roku szkolnego.

           Gratuluję wszystkim Uczniom otrzymującym promocję do następnej klasy. Dziękuję Wam za wielki wysiłek i zaangażowanie w zgłębianie tajników wiedzy, w zdobywanie nowych umiejętności. Gratuluję wyników w nauce oraz sukcesów wielkich i małych. Wiem, że pracowaliście z całych sił, by rozwijać się jak najlepiej.  Odnosiliście sukcesy w wielu dziedzinach, co oznacza, iż Wasz potencjał i możliwości są nieocenione. Jestem przekonany, że w nowym roku szkolnym będziecie kontynuować swój rozwój.

        Uczniom klasy szóstej życzę wytrwałości w dążeniu do celu, którym jest ukończenie szkoły. Kochani Uczniowie! Każdy z Was jest niepowtarzalnym, wyjątkowym i wartościowym młodym człowiekiem o nieograniczonych możliwościach! Niech to przesłanie towarzyszy Wam każdego dnia, daje siłę i pozwala uwierzyć w siebie. Jesteście absolwentami Szkoły Podstawowej im. Ks. Józefa Sobisza w Wysinie i pamiętajcie, że  zawsze będziemy Was miło wspominać. Życzę Wam abyście w nowej szkole odnaleźli swoje miejsce, byście znaleźli nowych przyjaciół, jednocześnie nie zapominając o dawnych znajomościach, miejscach i ludziach, z którymi byliście dotychczas związani.

Szanowni Rodzice!

          Dziękuję za współpracę, za wszelkie działania wspierające szkołę, za zrozumieniezaangażowanie , budowanie pozytywnego wizerunku szkoły. Wszystkim Rodzicom, na czele z Radą Rodziców szkoły, ogromnie dziękuję.

 Koleżanki i koledzy!

              Gronu Pedagogicznemu oraz Pracownikom Szkoły dziękuję za włożony trud, za życzliwość troskę o kształcenie właściwych postaw naszej młodzieży. Dziękuję za podejmowany w codziennej pracy wysiłek, za włożony trud w wychowanie, bezpieczeństwo naszych wychowanków i za dbałość o edukację.  Serdecznie dziękuję za wszelkie inicjatywy, które przyczyniają się do budowania pozytywnego wizerunku naszej szkoły w środowisku lokalnym.

 Życzę wszystkim bezpiecznego, spokojnego i udanego wypoczynku.         

Do zobaczenia we wrześniu !
Dyrektor Szkoły: Gerard Pobłocki.